• 1. Parça

Seven Ne Yapmaz 9.Bölüm izle

Facia gibi nikahtan sonra tam 6 ay geride kalmıştır. Nazlı ile Ozan başka yollara gitmiştir. Herşeylerini kaybeden aşıklar nihayetinde umutlarından da olmuş, ikiside kendi hayatında yeni bir sayfa açmak için çabalamaktadır.

Özet: Facia gibi nikahtan sonra tam 6 ay geride kalmıştır. Nazlı ile Ozan başka yollara gitmiştir. Herşeylerini kaybeden aşıklar nihayetinde umutlarından da olmuş, ikiside kendi hayatında yeni bir sayfa açmak için çabalamaktadır. Arzu ile Nazlı durumu kötü olan bir mahallede geçim sıkıntısı çekmektedir. Babasının mani olmasından ötürü Arzu iş bulma sıkıntısı çekmektedir. Nazlı'da hem eczanede çalışıp hemde kendi ürettiği kremleri satarak iki iş birden yapmaktadır. Paraları yoktur ama huzurları yerindedir. Ozan'da taksicidir. Bir taraftan da varlık içerisinde ki bir hayattan en dibi gören Aliye'nin psikolojisi ve Zeynep ile uğraşmaktadır. Ozan'ın hayatındaki tek mutlu olduğu an gizli saklı bir şekilde Nazlı'yı gördüğü zamanlardır. Hem paraları yoktur hemde mutlulukları. Günlerden bir gün Nazlı eczanedeyken birsürü alerjisi olan ve bundan dolayı çıplak ayaklarıyla toprağa bile değmemiş durumu yerinde ve gayette yakışıklı olan Serdar ile tanışır. Nazlı'nın bu doğal ve neşeli halleri Serdar'ı cezbeder. Ozan'da müşteri olarak aldığı Ebru'yu kendisinden takip eden adamdan kurtarır. Burnu dik ve varlıklı bir kız olan Ebru kelimenin tam anlamıyla ayran gönüllüdür ve kahramanlık yapan Ozan'a ilk görüşte aşık olur. Kader ağlarını örecek ve Nazlı ile Ozan uzun zaman sonra yeniden rastlaşacaktır.
Etiketler: Seven Ne Yapmaz 9.Bölüm izle, Seven Ne Yapmaz 9.Bölüm tek parça izle, Seven Ne Yapmaz 9.bölüm hd izle, Seven Ne Yapmaz 1 kasım, Seven Ne Yapmaz son bölüm izle
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap