Kırgın Çiçekler 95.Bölüm izle

Meral, Ejder'in kurduğu oyuna gelmiştir ve büyük bir panik içerisinde kaçmayı düşünmektedir. Ejder'in kendisini ihbar etmesiyle yakayı ele verir.

Özet: Meral, Ejder'in kurduğu oyuna gelmiştir ve büyük bir panik içerisinde kaçmayı düşünmektedir. Ejder'in kendisini ihbar etmesiyle yakayı ele verir. Bunu duyan arkadaşları büyük korku içerisindedir. Beklemediği bir yerden gelen yardım sayesinde Kader saklı tutulduğu yerden dışarı çıkar. Eylül, Ali ile birlikte tehlikeye doğru adım atmıştır. Songül ile Güney'in beraberlikleri zor bir sınavdan geçmektedir. Ejder'in odasında Banu'nun fotoğrafını gören Kader büyük bir şok yaşar. Ailesi hakkında gizli kalmış gerçekleri ortaya çıkarmaya artık çok yakındır.
Etiketler: Kırgın Çiçekler 95.Bölüm izle, Kırgın Çiçekler 95.Bölüm tek parça izle, Kırgın Çiçekler 95.Bölüm hd izle, Kırgın Çiçekler 30 ekim, Kırgın Çiçekler son bölüm izle
Diğer Yorumlar (2)
türkan demiş ki;criminal mindsten araklama çocuk kaçırma konusu ve sahneleri
06.11.2017 - 21:13
Seyit demiş ki;Saçmalıkta rekor kırıyor bu dizi, af edersiniz sanki dizi yapımcısı şöyle diyor "ben saçma sapan dizi yapayım millette mal gibi baksın hiç bir şey anlamadan. Baştan sona kadar saçma, her dakikası saçma, yav Feride hanımın kredi kartı çalınıyor ve harcanıyor ama feride hanım hiç birşey yapmıyor kimin çaldığından haberi olduğu halde. Hele hele Ejder ağa sinir bozucü bir karekter, tipi neyim çok gıcık. Daha çok şeyler var ama yazması çok yer alır diye kısa kesiyom.
01.11.2017 - 23:43
1
Yorum Yap