• 1. Parça

Yeni Gelin 22.Bölüm izle

Kalender, konaktakilerin kendisini ağır bir şekilde suçlamasının ardından bu durumdan kurtulması pek kolay olmayacak gibi görünmektedir.

Özet: Kalender, konaktakilerin kendisini ağır bir şekilde suçlamasının ardından bu durumdan kurtulması pek kolay olmayacak gibi görünmektedir. Şükür ki Bella, olan bitenleri tek tek söyler. Bu vakitten sonra kaynanaların gözünde yeni gelin tam bir hedef haline gelmiştir. Gerçekleri duyan Kalender evden gider. Kalender'in olmayışından fırsat bulan kaynanalar Bella'ya karşı yoğun bir baskı oluşturmuştur. Bella ise Kalender'e gerçekleri söylese bile Asude'ye herhangi bir şey söylememiştir. Asude tarafında Kalender hala zorba ve barbar birisi olarak görünmektedir. Kalender, Asude'nin gelmesini beklerken o ise Bozoklara ait konağın kapısına gider. Ancak bu sırada Asude'nin duydukları tüm olayların gidişatının değişmesine neden olur.
Etiketler: Yeni Gelin 22.Bölüm izle, Yeni Gelin 22.Bölüm tek parça izle, Yeni Gelin 22.Bölüm hd izle, Yeni Gelin 28 ekim, Yeni Gelin son bölüm izle
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap