• 1. Parça

Şevkat Yerimdar 23.Bölüm izle

Şevkat'in kendisine olağanüstü bir evlilik teklifi yapmasını bekleyen Esin bundan dolayı kendisine üç tane hak verir. Şevkat ise mahalle sakinlerini ayağa kaldırır.

Özet: Şevkat'in kendisine olağanüstü bir evlilik teklifi yapmasını bekleyen Esin bundan dolayı kendisine üç tane hak verir. Şevkat ise mahalle sakinlerini ayağa kaldırır. Fakat işler içinden çıkılmaz bir hale doğru sürüklenir. Nihayetinde Cevdet konuya müdahil olur ve Esin'in Şevkat ile bir evlilik yapmasına karşı çıkacağını bildirir. Artık sabrı son noktaya gelen Şevkat ise herkesin şok olacağı bir harekette bulunur. Gülperi ile Bozkır, Erkan'ın ailesi ile görüşmeyi düşünmektedir. Bu konuya çözüm getirecek kişi yine Cuma'dan başkası değildir. Gerçek olmayan bir anne ile baba ayarlayarak Bozkır'ların evini ziyaret ederler. Fakat herşey sorunsuz ilerliyor diye düşünürlerken bu anne ile baba herkesin ortasında kavga ederler. Olsen ile Selami bir çay turnuvası gerçekleştirmek isterler. Bu turnuvada mağlup olan kişi mahalleyi terk edecektir.
Etiketler: Şevkat Yerimdar 23.Bölüm izle, Şevkat Yerimdar 23.Bölüm tek parça izle, Şevkat Yerimdar 23.Bölüm hd izle, Şevkat Yerimdar 27 ekim, Şevkat Yerimdar son bölüm izle
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap