• 1. Parça
Bu icerik telif hakki sikayeti sebebiyle sitemizden kaldirilmistir. Diger iceriklerimize goz atabilirsiniz Anasayfa


Bizim Hikaye 7.Bölüm izle

Barış'ın ablasını aldattığından şüphe duyan Kiraz bu durumu araştırmak için çalışmalara başlar. Kiraz'a bu konuda Fikret destek vermektedir. Konu Cemil'e kadar ulaşır.

Özet: Barış'ın ablasını aldattığından şüphe duyan Kiraz bu durumu araştırmak için çalışmalara başlar. Kiraz'a bu konuda Fikret destek vermektedir. Konu Cemil'e kadar ulaşır. Filiz ile kardeşleriyle görüştükten arda kalan zamanlarda Kiraz'ın şüphe duyduğu kadınla görüşmektedir Barış. Kiraz acaba bu kişinin kimliğini bulabilecek midir ? Mustafa ile Hüseyin'i atlatan Fikri tekrardan adamlara yakalanmaktan kurtulamaz. Bundan dolayı Mustafa ve Hüseyin'de Fikret'in peşine takılır. Hatta daha ileri giderek kendisini alıkoyarlar. Bunlada kalmayarak İsmet'i de alırlar. Kardeşleri için canını dişine takan Filiz acaba babası ile İsmet'i kurtarmakta başarılı olabilecek midir ? Barış bu konuda Filiz'e destek verecek midir ? Hikmet, duygularını Esra'ya söylemek ister. Fevzi ile Müjde'nin eskiden çıktıklarını öğrenen ve hayal kırıklığı yaşayan Rahmet ise kardeşinin bu sevdanın peşini bırakmasını talep eder. İki kardeşin birden sevda işleri içinden çıkılmaz bir hale gelmiştir. Filiz ile Barış'ın samimiyeti her geçen gün artarken bu durumu kıskanan Cenk ise Barış'ın foyalarını açığa vermek için bir plan düşünmektedir. Barış'ı takip eden Kiraz'da sonunda bir sürpriz ile karşılaşacaktır.
Etiketler: Bizim Hikaye 7.Bölüm izle, Bizim Hikaye 7.Bölüm tek parça izle, Bizim Hikaye 7.Bölüm hd izle, Bizim Hikaye 26 ekim, Bizim Hikaye son bölüm izle
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap