• 1. Parça

Kanatsız Kuşlar 19.Bölüm izle

Nefise, Muzaffer'in kendisinden isteğinden dolayı çaresiz kalmıştır. Ne yapacağını bilemez bir haldedir. Bebeğini kaybettiğini henüz anlatmayan Tuba, ummadık bir şekilde Muzaffer'in planına dahil olur.

Özet: Muzaffer, Azime'yi kendisi için özel görevlendirir. Gerçeğe sahip olduğunu saklayan Muzaffer'in Nefise için düşündüğü farklı bir planı mevcuttur. Evlilik günü geldiğinde Onur, Zeynep'i kurtarabilmek adına herşeyi dener. Fakat Ahmet henüz elinde bulunan son kozu ortaya sürmemiştir. Muzaffer'in esrarengiz hallerine mana bulamayan Nefise, birşeylerin ters gittiği konusunda kendisinden emindir. Evlatlarıyla beraber kendisi için yeni bir yol açmayı düşünmektedir. Bu durum Muzaffer'in iyiden iyiye sinirlenmesine neden olur. Emre'de Muzaffer'in annesine yaptığı kötü davranışları anlar. Sinir içerisinde Muzaffer ile görüşmek adına şirkete gider. Emre ile Muzaffer'in burada yapacakları yüzleşme önemli olayların yaşanmasına neden olacaktır.
Etiketler: Kanatsız Kuşlar 19.Bölüm izle, Kanatsız Kuşlar 19.Bölüm tek parça izle, Kanatsız Kuşlar 19.Bölüm hd izle, Kanatsız Kuşlar 26 ekim, Kanatsız Kuşlar son bölüm izle
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap