• 1. Parça

Seven Ne Yapmaz 8.Bölüm izle

DNA testinin sonuçlarına göre Ozan, Gizem ile Nazlı'nın aynı kişiler olduğunu öğrenir. Nazlı ile konuşmak adına birşey düşünür ve Zeynep'in de desteğiyle beraber Gizem ile yalnız olabilecekleri bir görüşme ayarlar.

Özet: DNA testinin sonuçlarına göre Ozan, Gizem ile Nazlı'nın aynı kişiler olduğunu öğrenir. Nazlı ile konuşmak adına birşey düşünür ve Zeynep'in de desteğiyle beraber Gizem ile yalnız olabilecekleri bir görüşme ayarlar. Burada bir yüzleşme yaşarlar. Saklı gerçekler açığa çıkmıştır. Romantik bir biçimde başlayan bu buluşma sonlara doğru yerini kavgaya bırakır. Her ikisi birden kötü durumdadır. Ozan kayıplara karışır. Oyunu anlaşılan Nazlı'da köyüne geri gitmeyi düşünür. Fatma Ana ile oğullarına haber gönderir. Köye gidiyorlardır. Sevdaları her an büyüyen Mehmet ile Arzu ise Nazlı'nın gidişine mani olmak ve Ozan'ın nerede olduğunu bulmak için çalışmalara başlarlar. Nazlı'nın dönüşünü haber alan Recep ise albüm anlaşmasını hiçe sayarak köye gitmeyi düşünür. Yadigar'da Recep'i kararından döndürmek için çabalar ancak başarılı olamaz. Mehmet nihayetinde Ozan'a ulaşmayı başarmıştır ve kendisine Nazlı'nın gidişini söyler. Gururunu bir kenara atıp bu sevdaya sahip çıkıp çıkmayacağını sorar. Ozan ve Nazlı sevdalarına sahip çıkmak için önemli bir sınavdan geçmektedir. Bakalım sonunda birbirlerini af edebilecekler midir ?
Etiketler: Seven Ne Yapmaz 8.Bölüm izle, Seven Ne Yapmaz 8.Bölüm tek parça izle, Seven Ne Yapmaz 8.bölüm hd izle, Seven Ne Yapmaz 25 ekim, Seven Ne Yapmaz son bölüm izle
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap