Ufak Tefek Cinayetler 1.Bölüm izle

Birbirinden farklı dört kadının anlatıldığı hikaye Oya'nın Sarmaşık'a gelmesiyle birlikte başlar. Lise yıllardan beri dostlukları süren Oya, Merve, Arzu ile Pelin tekrardan bir araya geliyorlar.

Özet: Birbirinden farklı dört kadının anlatıldığı hikaye Oya'nın Sarmaşık'a gelmesiyle birlikte başlar. Lise yıllardan beri dostlukları süren Oya, Merve, Arzu ile Pelin tekrardan bir araya geliyorlar. Fakat bu beraberlik öyle bir birleşme ki cinayete kadar uzanan durumların yaşanmasına neden oluyor. Geçmişin izleri günümüze uzandığında, saklı kalmış kinlikler ve hırslar ortaya geliyor. Sonucu büyük felaketler doğuruyor. Cinayet masasından komser Kemal ile yardımcısı Derya, sarmaşık olayını çözüme ulaştırabilmek için tanıklarla görüşerek, konuyu çözüme ulaştırmaya çalışıyorlar. Acaba kadınlar arasındaki bu karışık dünyayı açığa çıkarabilecekler mi ?
Etiketler: Ufak Tefek Cinayetler 1.Bölüm izle, Ufak Tefek Cinayetler 1.Bölüm tek parça izle, Ufak Tefek Cinayetler 1.Bölüm hd izle, Ufak Tefek Cinayetler 24 ekim, Ufak Tefek Cinayetler son bölüm izle
En Popüler Yorumlar (1)
buse demiş ki;esrarengiz basladi bakalim devami nasil olacak
27.10.2017 - 00:28
Diğer Yorumlar (1)
buse demiş ki;esrarengiz basladi bakalim devami nasil olacak
27.10.2017 - 00:28
1
Yorum Yap