Savaşçı 17.Bölüm izle

Kılıç Timi, Suriye bölgesinde teröristlerden aldıkları Türkmen çocuk ve kadınlar ile beraber Türkiye sınırına doğru hareket etmektedir.

Özet: Kılıç Timi, Suriye bölgesinde teröristlerden aldıkları Türkmen çocuk ve kadınlar ile beraber Türkiye sınırına doğru hareket etmektedir. Kağan Yüzbaşı'ya gelen bir haber ile birlikte tim bu habere dikkat kesilir. Turan Başçavuş'da elindeki el bombasını patlatmak üzere durumda olan Türkmen kızını korumak için canını tehlikeye atar. Ankara'da timdekileri büyük bir tehlike beklemektedir buna karşı Turan kurduğu planla herkesin şaşırmasına neden olur. Temo'da Kopuz Albay ile Pia'nın karşısına dikilerek ortadaki gerilimin daha da artmasına neden olur. Temo babası kadar kötü ve acımasız bir teröristir. Kopuz Albay ve timdekiler için kurduğu hain planlarını harekete geçirir. Öbür taraftan Doktor ile Rojda tarafında ise ummadık şeyler gelişir ve bu durum olayların gidişatını beklenmedik bir şekilde değiştirecektir.
Etiketler: Savaşçı 17.Bölüm izle, Savaşçı 17.Bölüm tek parça izle, Savaşçı izle, Savaşçı 22 ekim, Savaşçı son bölüm izle
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap