• 1. Parça

Cennetin Gözyaşları 5.Bölüm izle

Annesiyle karşılaşan Cennet'in hayalleri suya düşer. Annesi olarak düşündüğü kişinin söyledikleri Cennet'in üzüntüsünü daha da arttırır. Hastaneden çıkan Mukaddes bir müddet yatalak kalacaktır.

Özet: Annesiyle karşılaşan Cennet'in hayalleri suya düşer. Annesi olarak düşündüğü kişinin söyledikleri Cennet'in üzüntüsünü daha da arttırır. Hastaneden çıkan Mukaddes bir müddet yatalak kalacaktır. Cennet kendisine çok iyi bir bakım yapar. Konuşamadığından dolayı Arzu ile olan bitenleri söyleyemez. Cennet ile Selim ve Arzu'nun kızı ile aynı yetimhanede büyüdüklerini öğrenen Cengiz o vakitten sonra aynı Arzu'da olduğu gibi Cennet'i hayatlarında istemez. Annesi hakkında yaşadığı üzüntüyü Cennet, Selim'e anlatır. Selim kendisine bir defa daha annesi ile görüşmesini söyler ve Cennet bunun üzerine annesiyle görüşmek ister fakat gelen cevaptan dolayı hayalleri bir kez daha suya düşer. Sema ise kendisini ve Mahir'i kurtarabilmek adına Arzu hakkında araştırma yapar. Birşeyler bulduğunu düşünür. Fakat düşünemediği bir konu vardır. Arzu'nun aklı... Arzu Cengiz ile olan resimleri bulur ve ismini niçin değiştirdiğine dair güzel bir hikaye yazar. Günün bitişinde Rıza'nın gözünden düşen Sema ile Mahir'dir. Orhan ise her daim Cennet'in yanındadır. Kendisinin işe geri dönmesi için herşeyi yapmaktadır. Suna'nın da baskısıyla işe gelen Cennet bu kararıyla farkında olmadan Selim'in canını acıtır. Cennet'in, eskiden arkadaşı olan Ali'yi bulmak istediğini öğrenen Nilgün ile Cengiz ise bu duruma karşı çıkmak için kötü işlere bulaşırlar. Orhan, yaş gününde Cennet'i bir an olsun yalnız koymaz. Selim'de kıskançlıktan kudurur fakat bunu belli etmek istemez. Başarılı olamaz. Melisa ise bu anları lehine çevirerek Selim'e nazire yaparak ikisinin de çok yakıştığını söyler. Yaş gününden erken gitmek isteyen Cennet, esas olarak o an gerçeklerle karşı karşıya kalır.
Etiketler: Cennetin Gözyaşları 5.Bölüm izle, Cennetin Gözyaşları 5.Bölüm tek parça izle, Cennetin Gözyaşları 5.Bölüm hd izle, Cennetin Gözyaşları 22 ekim, Cennetin Gözyaşları son bölüm izle
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap