• 1. Parça

Kalbimdeki Deniz 41.Bölüm izle

Önyargılar içindeki oğlunun gitmesine karşı gelemeyen Mirat, arkasından İngiltere'ye gitmek için çare bulmak isterken Yosef bu defteri kapatmış gibi görünmektedir.

Özet: Önyargılar içindeki oğlunun gitmesine karşı gelemeyen Mirat, arkasından İngiltere'ye gitmek için çare bulmak isterken Yosef bu defteri kapatmış gibi görünmektedir. Özlem'in Civan ile beraber hareket edeceğinden haberi olmayan Şirzat, Mirat'ın evinden de boş dönmektedir. Şebnem ile Ünal Artun'un evine gider ve Hülya hakkında yapacağı planlarını hızlandırır. Babasının borcu ödeyebilecekken ödemediğini öğrenen Ece Mirat'la olduğu gibi babasıyla münasebetinde de aynısını yaşar. Ülke dışına çıkmakta kararlı olan Mustafa Ece'ye bir karar vermesi gerektiğini iletir. Yaşadığı durumunda etkisinde olan Ece bu teklife olumlu cevap verir. Çocuğuna ulaşmak adına son çaresinide kullanan Mirat'ın içini hüzün kaplarken Alihan'ın evinde olacak olan Ece'nin nişan gününde kendisini iki önemli sürpriz göreceğini henüz bilmemektedir.
Etiketler: Kalbimdeki Deniz 41.Bölüm izle, Kalbimdeki Deniz 41.Bölüm tek parça izle, Kalbimdeki Deniz 41.Bölüm hd izle, Kalbimdeki Deniz 21 ekim, Kalbimdeki Deniz son bölüm
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap