• 1. Parça

Kalp Atışı 16.Bölüm izle

Kendisine verilen hastaneye ait hisseler hakkında Eylül bütün gerçeklere sahip olmuştur. Babaannesinin hayatını kaybetmesindeki durumu örtmeye çalışan kişilerden birisi Ziyanur'dur.

Özet: Kendisine verilen hastaneye ait hisseler hakkında Eylül bütün gerçeklere sahip olmuştur. Babaannesinin hayatını kaybetmesindeki durumu örtmeye çalışan kişilerden birisi Ziyanur'dur. Öfkesinin ilk hedefinde normal olarak Ali Asaf vardır. İki sevdalı büyük bir yüzleşme yaşarken Ali Asaf karşısında 11 yıl öncesine ait Eylül'ü görecektir sanki. Herkesin merakında olan durum Eylül'ün yüzüğü atıp atmayacağıdır. Ali Asaf'da pes etmememekte ve Eylül'ü kendisine getirmek adına kendi kendine bir çözüm getirecektir. Öbür tarafta Nesrin'in söylediği yalan ve sonrasında yaptığı oyun İpek'in önemli bir tehlike durumunun içine girmesine neden olur. O sıralarda iki çocuğun hayatı Eylül'e verilen hisselerle beraber değişime uğrayacaktır.
Etiketler: Kalp Atışı 16.Bölüm izle, Kalp Atışı 16.Bölüm tek parça izle, Kalp Atışı 16.Bölüm hd izle, Kalp Atışı 20 ekim, Kalp Atışı son bölüm izle
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap