• 1. Parça

Şevkat Yerimdar 22.Bölüm izle

Şevkat'in her daim kendisini belaya bulaştırdığını düşünen Esin, evlilik yapma amacındaysa hayatının sakin bir düzende gitmesini ister ve bir iddia yaparlar.

Özet: Şevkat'in her daim kendisini belaya bulaştırdığını düşünen Esin, evlilik yapma amacındaysa hayatının sakin bir düzende gitmesini ister ve bir iddia yaparlar. Şevkat artık beladan uzakta kalacak Esin'de ev işlerini başarabileceğini kendisine inandıracaktır. Bu şekilde sanki bir evlilik provası başlatmış olurlar. Ancak bu durum her ikisi adına da pek kolay gerçekleşmeyecektir. Cuma şans eseri tanıdığı bir kadından oldukça etkilenmiştir ve kendisini etkilemek adına bir yalan söyler ve bu yalanınıda sürdürmek mecburiyetinde kalır. Ancak bu durumdan haberdar olan mahalle sakinleri Cuma'nın yalanını ortaya çıkarmak için çalışmalara başlar. İsmail Tezene'ye kavuşmak adına Erkan kimliğini kullanarak görücü gider. Fakat yaşadığı Erkan'a karşı duyduğu kıskançlık kendisini rahat ettirmez. İsmail herkes için önemli bir sürpriz yapmaktadır.
Etiketler: Şevkat Yerimdar 22.Bölüm izle, Şevkat Yerimdar 22.Bölüm tek parça izle, Şevkat Yerimdar 22.Bölüm hd izle, Şevkat Yerimdar 20 ekim, Şevkat Yerimdar son bölüm izle
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap