• 1. Parça

Payitaht Abdülhamid 21.Bölüm izle

Mahmut'u yeniden huzurundan kovan Abdülhamid'in bu hamlesinden sonra Mahmut pes etmez. Eski şaşalı günlerine kavuşmak adına Parvus ile beraber hareket eder ve planlar yapmayı sürdürür.

Özet: Mahmut'u yeniden huzurundan kovan Abdülhamid'in bu hamlesinden sonra Mahmut pes etmez. Eski şaşalı günlerine kavuşmak adına Parvus ile beraber hareket eder ve planlar yapmayı sürdürür. Kendisinin planlarındaki Sultan ile Sabahattin ise Abdülhamid ile yüzleşirler. Murat ile Söğütlü ajanların yaptığı tuzaktan Selim Paşa ile Dilşad'ı kurtarır. Fakat gelen bir bilgi daha zorlu görev almalarına neden olur. Bu görev için en büyük destekçi Ahsen olur. Ahsen ajanları takip ederken ölüme çok yaklaşacaktır. Firuze, Bidar Sultan'dan öcünü almak ve Abdülkadir'in kalbini kazanabilmek adına herşeyi yapar. Parvus kötü ve hain ajanlarını sokaklara salar. Marco'nun yönettiği bu ajanlardan dolayı sokaklar artık sakin kalamaz. Parvus'un bir koluda saraya uzanmaktadır. Mahmut'dan faydalanarak Abdülkadir şehzadeyi çaresiz bırakır. Yapacağı hata kendisine pahalıya maal olmak üzeredir. Hatice Sultan umut içinde Kemallettin'in sultan ile görüşmesini beklerken aşıkların arasıan Osman Paşa girer.
Etiketler: Payitaht Abdülhamid 21.Bölüm izle, Payitaht Abdülhamid 21.Bölüm tek parça izle, Payitaht Abdülhamid 21.Bölüm hd izle, Payitaht Abdülhamid son bölüm izle
En Popüler Yorumlar (1)
KIVILCIM demiş ki;Abdülkadir yine Sabahattin'in oyununa geldi,artık akıllanması gerekir zira saflığı sıkmaya başladı.
22.10.2017 - 18:33
Diğer Yorumlar (1)
KIVILCIM demiş ki;Abdülkadir yine Sabahattin'in oyununa geldi,artık akıllanması gerekir zira saflığı sıkmaya başladı.
22.10.2017 - 18:33
1
Yorum Yap