• 1. Parça




Bu icerik telif hakki sikayeti sebebiyle sitemizden kaldirilmistir. Diger iceriklerimize goz atabilirsiniz Anasayfa


Bizim Hikaye 6.Bölüm izle

Barış ile Filiz sokak ortasında Cenk ile rastlaşırlar. Cenk'in imalı tavrı Barış'ın zor duruma düşmesine neden olur. Meydana gelen gerilimin ardından Barış önemli bir karara varır.

Özet: Barış ile Filiz sokak ortasında Cenk ile rastlaşırlar. Cenk'in imalı tavrı Barış'ın zor duruma düşmesine neden olur. Meydana gelen gerilimin ardından Barış önemli bir karara varır. İşi bırakarak tamirhaneye kilidi vuracaktır. Bunu duyan Cenk çok sinirlenir ve karşı çıkar. Cemil tamirhaneye baskın yapar. Cenk Barış'ın ihbar ettiğini zanneder ve tehdit eder. Kendisini içerden çıkaramazsa polise ismini söyleyeceğini iletir.Fikri'nin yeniden evden gitmesiyle Kiraz ile Fikret psikolojik sıkıntıya düşer. Fikret'in veli toplantısı olacaktır. Babasının bulunması mecburidir. Eğer gelmezse okulla ilişiği kesilecektir. Fikri'nin ise okul ile pek alakası yoktur. Konuya çözüm getirme işi yine Filiz'e kalır. Kendisine yardım edecek kişi ise Barış olacaktır. Barış, Fikret'in okul ile ilişiğinin kesilmemesi adına bir yöntem bulur. Bakalım bulduğu bu yol ile başarılı olabilecek midir ? Şeyma adına Müjde'nin toplantısına katılmak çok önemlidir. Evden çıkabilmek adına Fikri'nin yardımını ister. Öbür tarafta Tülay ise babasından kalan parayı almak adına Tufan'dan yalandan bir nikah düzenlemesini ister. Tufan ise bu konuyu Fikri'ye devreder. Fikri bu iki konuyuda başaramaz. Başı yine önemli bir belaya bulaşmıştır. Eşinin Esra'dan zorla kolyeyi aldığını gören Hikmet Esra'nın üzülmemesi için ve kolyeyi tekrar ona vermek için ailesinden habersiz bir işe kalkışır. Rahmet bu konuyu öğrendiği an sinirlenir. Hikmet ise herşeyi göze almış ve duygularını Esra'ya söylemeyi düşünmektedir. Ortalık tam sakinleşmiş ve Barış ile Filiz çocuklarla beraberken Barış'a bir mesaj gelir. Bütün herşeyi değiştirecek mesajı Kiraz görünce büyük şok yaşar.
Etiketler: Bizim Hikaye 6.Bölüm izle, Bizim Hikaye 6.Bölüm tek parça izle, Bizim Hikaye 6.Bölüm hd izle, Bizim Hikaye 19 ekim, Bizim Hikaye son bölüm izle
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap