• 1. Parça

Kanatsız Kuşlar 18.Bölüm izle

Muzaffer, Tuba'dan duyduklarının ardından beklenmedik bir harekette bulunur. Nefise ile Azime'de gerçeklerin aydınlandığını henüz bilmemektedir.

Özet: Muzaffer, Tuba'dan duyduklarının ardından beklenmedik bir harekette bulunur. Nefise ile Azime'de gerçeklerin aydınlandığını henüz bilmemektedir. Ortam adeta fırtınadan önceki sessizlik gibi bir haldedir. Şişli saldırıdan son anda sıyrılan emre, geçirdiği mide rahatsızlığyla hastaneye götürülür. Orda da Behzat'ın bir oyununu görür. Başı bir önemli bir beladdadır. Bu arada Muzaffer, aldığı ani bir karar ile birlikte Emre'ye ummadığı bir kapıyı aralar. Ahmet ise Onur'un özgür olması karşılığında Zeynep'ten önemli bir fedakarlık bekler. Zeynep, Onur'a karşı Ahmet ile evlenmek için hazırlık yapmaktadır. Onur'da kendisine karşı birşey hissetmediğini söylediği Zeynep'in gizlediği gerçeği bulmak amacındadır.
Etiketler: Kanatsız Kuşlar 18.Bölüm izle, Kanatsız Kuşlar 18.Bölüm tek parça izle, Kanatsız Kuşlar 18.Bölüm hd izle, Kanatsız Kuşlar 19 ekim, Kanatsız Kuşlar son bölüm izle
Diğer Yorumlar (1)
Sue demiş ki;Baslangicta cok guzel bir dizi idi ama simdi cok baydi
21.10.2017 - 16:57
1
Yorum Yap