• 1. Parça

Seven Ne Yapmaz 7.Bölüm izle

Gizem'in dedesinin resmini diş macunu reklamında görünce Ozan büyük şok geçirir. Ailesi olarak gösterdiği kişilerin sahte olduğunu anlar. Gizem'in bile sahte olabileceğini düşünür.

Özet: Gizem'in dedesinin resmini diş macunu reklamında görünce Ozan büyük şok geçirir. Ailesi olarak gösterdiği kişilerin sahte olduğunu anlar. Gizem'in bile sahte olabileceğini düşünür. Gizem ile Arzu bu duruma karşı çıakrlar fakat birşeyler olduğu bellidir. Acaba şüphelerinde haklı mıdır ? Gizem gerçekte Nazlı mıdır ? Mehmet ve Serkan'a olan bitenleri söyler. Bu şekilde oyunlar yapan Gizem ile Arzu'nun durumu anlatmayacakları bellidir. Kendilerine kanıt edinmek zorundadırlar. Arzu ve Nazlı ise Ozan'ın durumu çakmaması için ne yapması gerektiğini bulmaya çalışıyordur. Ozan yakın zamanda olan olaylardan dolayı karışık bir halde olduğunu söyleyerek Gizem ile Arzu'yu yemeğe çağırır. Yemek sırasında Mehmet kendilerini oyalayıp uğraştırırken Nurcan Abla'nın evine giderek Nazlı'nın orda olup olmadığına bakacaktır. Gizem ve Arzu görüşecekleri restorana gelerek Mehmet'in yalnız olduğunu gördüklerinde durumu çakarlar. Bir yolunu bularak Gizem'in bir süre için bile olsa yok olup Nazlı gibi Ozan ile karşılaşmasını sağlamak gerekmektedir. Bu arada Yadigar ise kendi planını uygulamaya almış ve Recep'e giderek Nazlı'nın bu akşam parka geleceğini söylemiştir. Ortalık tekrardan karışık bir hal alır.
Etiketler: Seven Ne Yapmaz 7.Bölüm izle, Seven Ne Yapmaz 7.Bölüm tek parça izle, Seven Ne Yapmaz 7.bölüm hd izle, Seven Ne Yapmaz 18 ekim, Seven Ne Yapmaz son bölüm izle
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap