• 1. Parça

Cennetin Gözyaşları 4.Bölüm izle

Arzu'dan duyduklarından sonra kötüleşen Mukaddes hastanede yaşam savaşı vermektedir. Cennet hayatındaki tek varlığı olan kişiyi bu konuma düşüren kişinin annesi olduğunu öğrendiği an şok geçirir.

Özet: Arzu'dan duyduklarından sonra kötüleşen Mukaddes hastanede yaşam savaşı vermektedir. Cennet hayatındaki tek varlığı olan kişiyi bu konuma düşüren kişinin annesi olduğunu öğrendiği an şok geçirir. Arzu'da o geceden sıyrıldığı için şükrederken Mukaddes'in evinde bir delil koyduğunu anlar. Cengiz'in kendisine verdiği broş. Cennet o broşa ulaşmadan geri alabilmek için çareler düşünür. Cennet'e bu konu hakkında Selim destek olmaktadır. Melisa, Nilgün'ün kalbini geri kazanmasının ardından hemen Selim'in yanıan gider. Fakat Selim'in kendisine soğuk davranması Melisa'yı çok sinirlendirir. Orhan'da her geçen gün Cennet'e karşı biraz daha fazla duygular hissetmektedir. Melisa ile beraber mutlu olmaları için birşeyler yapmak ister.Selim'de Orhan'ın Cennet'e yakınlık kurmasına müsade etmeyecektir. Çocuğuna çok düşkün olan Nilgün, Cennet ile Ali'nin eskiden çocuk evinde arkadaş olduklarını öğrenince çok sinirlenir. Nilgün'ün bu tavırları artık kontrolden çıkmış bir haldedir. Özlem'in önceden olduğu gibi sessiz bir şekilde kendisini bıraktığı zanneden Mahir, Özlem'in telefon açmasıyla şaşırır. Kendisinden duyduklarıyla bu vakitten sonra babası ile karısına karşı tavırlarının değişiklik göstermesini sağlar. Suna ile Arzu uzun zaman sonra karşılaşırlar. Suna Mukaddes'in bu hale gelmesinde sorumlu gördüğü Arzu'ya kötü davranmaktadır. Fakat Arzu'nun tek amacı broşu geri alarak herkesten mümknü oldukça uzak durmaktır. Bu durum için Suna'dan destek almayı bile düşünür. Selim ile Cennet ise broşu yapanı bulmak için araştırmalara başlarlar. Bu maceranın neticesinde Cennet ile Selim'i beraber önemli bir sürpriz karşılar.
Etiketler: Cennetin Gözyaşları 4.Bölüm izle, Cennetin Gözyaşları 4.Bölüm tek parça izle, Cennetin Gözyaşları 4.Bölüm hd izle, Cennetin Gözyaşları 15 ekim, Cennetin Gözyaşları son bölüm izle
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap