• 1. Parça

Fazilet Hanım ve Kızları 18.Bölüm izle

Dillere destan olacak düğün Yasin ile Selin'in yaptığı beklenmedik misillemeden dolayı skandal bir hal alır. Sinan ile Yağız hakkındaki bilgiye ulaşan Güzide'nin yaşadıklarından sonra bu düğünü dehşet gününe dönüştürür.

Özet: Dillere destan olacak düğün Yasin ile Selin'in yaptığı beklenmedik misillemeden dolayı skandal bir hal alır. Sinan ile Yağız hakkındaki bilgiye ulaşan Güzide'nin yaşadıklarından sonra bu düğünü dehşet gününe dönüştürür. Düğünün ardından yalıda adeta fırtınalar yaşanmaktadır. Egemen ailesi başına gelen sıkıntılardan dolayı deprem etkisi yaşarken Ece'nin davranışları Hazan ile Fazilet arasında yaşanacak bir krizin başlangıcı olur. Öbür taraftan kardeşine destek olmak amacıyla yalıda geçirdiği zamanı arttıran Hazan, Sinan ile Yağız'ın kendisinden dolayı yaşadıkları gerilimi bilmemektedir. Meydana gelenler Hazan ile Yağız'ın arasının daha samimi olmasına nedne olurken Sinan kafasında olan şüphelerin etkisi altına girmeye başlar. Hazan'ın Yağız için yaptığı umulmadık adım Sinan'ın artık daha fazla sabredememisini sağlarken fırtınaların son bulmadığı Egemen ailesinde de hayatlarında deprem etkisi yaratacak çok önemli bir kasırga yaşanmasına neden olacaktır.
Etiketler: fazilet hanım ve kızları 18.bölüm izle, fazilet hanım dizisi 18.bölüm izle, fazilet hanım 18.bölüm tek parça izle, fazilet hanım ve kızları 18.bölüm hd izle, fazilet hanım ve kızları son bölüm izle
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap