Yalaza 5.Bölüm izle

Kızlarının bir hayata mal olabileceğini ve kendi kendilerine iş çevirdiklerini gören İbrahim, kızları için bir ders vermek ister. İsmail ile Fatih'i yanına alarak kızlarını vereceğini iletir.

Özet: Kızlarının bir hayata mal olabileceğini ve kendi kendilerine iş çevirdiklerini gören İbrahim, kızları için bir ders vermek ister. İsmail ile Fatih'i yanına alarak kızlarını vereceğini iletir. Fakat seveni sevene değil tam tersini yapacaktır. Bu haber kızlarında bomba etkisi yaratır. Bu sırada Nalan kendine gelerek hayatını sürdürme kararına varır. Kadir'de İbrahim'i borca sokarak onu çaresiz bırakmak ve Alev'e santaj yapıp kendisini göndermeyi amaçlamaktadır. İbrahim yalaza yapayım derken acaba ömrünün yalazasına kurban mı olacaktır.
Etiketler: Yalaza 5.Bölüm izle, Yalaza 5.Bölüm tek parça izle, Yalaza 5.bölüm hd izle, Yalaza 14 ekim, Yalaza son bölüm izle
Diğer Yorumlar (1)
sibel demiş ki;abla rolundeki kiz ve 3 nurali kiz erkekbi gibi davraniyor rollerini hic guzel yapamiyorlar hic beyenmiyorum onlari cok yapmacik harekler yapiyorlar.
14.10.2017 - 23:19
1
Yorum Yap