• 1. Parça

Kalp Atışı 15.Bölüm izle

Yaşamak adına tek bir şans kalsa aşık olduğunuz kişinin kalbini kabul edermiydiniz ? Ve ya onun kalbini başka birisinde attığını duyunca ne yapardınız ?

Özet: Yaşamak adına tek bir şans kalsa aşık olduğunuz kişinin kalbini kabul edermiydiniz ? Ve ya onun kalbini başka birisinde attığını duyunca ne yapardınız ? Hastanede bu sorunun cevabı dolaşırken Cihan'ın yolladığı beklenmedik bir hediye yüzünden Eylül hiç ummadığı bir kötü durumun içinde kalır. Ali Asaf daha önce hiç olamadığı kadar yakınında olduğu aşık olduğu kadın adına bu defa yüklerin en ağırını üstüne alacaktır. Eylül'de her geçen gün biraz daha evliliğe doğru yol aldığı bu ilişkide Ali Asaf'ın sözünü yerine getirir. Fakat her ikisi birden Ziyanur'un Eylül adına düzenlediği büyük sürprizi bilmemektedir. Bu karar Eylül ile Ali Asaf'ın yaşayacakları önemli bir yüzleşmenin başlangıcını yapar.
Etiketler: Kalp Atışı 15.Bölüm izle, Kalp Atışı 15.Bölüm tek parça izle, Kalp Atışı 15.Bölüm hd izle, Kalp Atışı 13 ekim, Kalp Atışı son bölüm izle
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap