• 1. Parça

Seven Ne Yapmaz 6.Bölüm izle

Nazlı, Ozan için yaptıkları oyunu anlatacağı sırada tefecilere verdikleri parayı yatağın alt tarafında görünce Zeynep'in alıkoyulma olayını Ozan'ın para koparmak adına yaptığı bir plan olduğunu düşünürler.

Özet: Nazlı, Ozan için yaptıkları oyunu anlatacağı sırada tefecilere verdikleri parayı yatağın alt tarafında görünce Zeynep'in alıkoyulma olayını Ozan'ın para koparmak adına yaptığı bir plan olduğunu düşünürler. Ozan her zaman olduğu gibi yine kendisini aldatmıştır. Herşeyin düzeldiği zanneden Ozan'da Nazlı ile karşılaştığında ummadığı bir tepki görür. Ayrıca Recep'de Nazlı ile beraberdir. Nazlı Ozan'a yol verir. Recep'in de köye dönmesi gerektiğini söyler ancak Recep gitmez. Görüştükleri parkta onun gelmesini bekleyecektir. Evde ve holdingte Gizem'i göremeyen Ozan endişe duyar. Kendisini arar fakat ulaşamaz. Bu durumdan sonra Arzu'ya telefon açar. Nazlı elinden telefonu alarak Ozan'a nefretini kusmak isteyince Ozan'ı oyalamak adına Arzu dedesinin hastalandığından dolayı hastanede olduğunu söyler. Konuyu Ozan'dan duyan Aliye'de hemen şirkete gelir. Gizem Hanım'ın ailesi için bir ziyarette bulunmak istemektedir. Gizem dedesinin iyileştiğini söylese bile bu defa da eve yemeğe davet eder. Ozan'ın şüpheye düşmemesi için davete icabet etmek zorunda kalırlar. Fakat yemeğe gidecekleri bir aileleri yoktur. Bir plan düşünürler. Oyuncuların kuracağı bir aile yapacaklardır. Cast ajansına giderler. Aliye, Fatma ve çocuklarını yemekte olmamaları için kovmak için çabalarken Sema yemek konusundan haberdar olmuştur. Davet edilmediği yemeğe katılmak için kendisinden emindir. Yemek süresince meydana gelen olaylar ve oyunculardan kurulmuş ailenin Aliye'nin saklamış olduğu parayı çalmasıyla birlikte ortalık çok kötü karışacaktır.
Etiketler: Seven Ne Yapmaz 6.Bölüm izle, Seven Ne Yapmaz 6.Bölüm tek parça izle, Seven Ne Yapmaz 6.bölüm hd izle, Seven Ne Yapmaz 11 ekim, Seven Ne Yapmaz son bölüm izle
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap