• 1. Parça

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 75.Bölüm izle

Çakırbeyli ailesindeki matem durumu bir türlü bitmemektedir. Mübeccel'in hayatını kaybetmesi henüz kendisine gelememiş olan ailenin yeniden sarsılmasına neden olur. Kadınlar ve çocuklara ilişen düşman artık yakında aranmaktadır.

Özet: Çakırbeyli ailesindeki matem durumu bir türlü bitmemektedir. Mübeccel'in hayatını kaybetmesi henüz kendisine gelememiş olan ailenin yeniden sarsılmasına neden olur. Kadınlar ve çocuklara ilişen düşman artık yakında aranmaktadır. Fidanlıktaki verilen davete gelmediği için hedef noktasına oturan Teoman köşeye sıkışmış haldedir. Ekrem'de bütün olan bitenlerin sorumlusu olarak görülmektedir ancak kardeşini öne sürecek kadar da planına bağlıdır. Bu zamanlarda düşmanlarının sevdiklerine zarar vermesine mani olamayan Hızır, kalemini kırmak için karar vereceği ismi belirler. Bundan böyle iyi bir şekilde düzenlenmiş planı uygulamaya sokmak kalmıştır. Bu konu hakkında kendisini ön plana koyan kişi Hızır Ali'dir. Hayatında etrafında sevdiği herkesi kaybeden Ünal ise masasının yaşayabileceği tehlikelere mani olmak adına bu plana iştirak edecektir. Ailesini dağılmadan tutmak için çabalayan Meryem adına bundan böyle her durum anlamını kaybetmeye başlamıştır. Bir üyesini daha toprağa veren aile için önder olabilecek birisi yoktur. Bu durumda Mübeccel'in hayatını kaybetmesinin ardından Servet için yaşamak dayanılmaz hale gelmiştir. Bundan sonrası için ya öcünü almak için çabalayacak ya da kendisini yok sayacaktır.
Etiketler: Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 75.Bölüm izle, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 75.Bölüm tek parça izle, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 75.Bölüm hd izle, Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm
En Popüler Yorumlar (1)
KIVILCIM demiş ki;Silah uzmanı Servet'in doğalgaz ile intihara kalkışması ve görmeye alışık olmadığımız polisin olaya anında müdahale etmesi ilginçti.
12.10.2017 - 13:15
Diğer Yorumlar (1)
KIVILCIM demiş ki;Silah uzmanı Servet'in doğalgaz ile intihara kalkışması ve görmeye alışık olmadığımız polisin olaya anında müdahale etmesi ilginçti.
12.10.2017 - 13:15
1
Yorum Yap