• 1. Parça

Klavye Delikanlıları 2.Bölüm izle

Girdikleri polis noktasından şans eseri çıkmayı başaran bizimkilerin içeri girme korkuları yeniden rafa kalkmış ve evren kendileri için güzel bir kıyak yapmıştır.

Özet: Girdikleri polis noktasından şans eseri çıkmayı başaran bizimkilerin içeri girme korkuları yeniden rafa kalkmış ve evren kendileri için güzel bir kıyak yapmıştır. Bu durumdan sonra yeni bir hedef oluşturmaları gereken ekip hemen ünlü bir gece kulübüne gider. Burada başarılarının tadını çıkaracak hem de sosyeteyi yakın mesafeden izleme şansı bulacaklardır. Volki adeta bir zengin avcısı gibi, sevgilisi Arzu ile birlikte takılan ünlü bir iş adamı olan Hakan Baydar'ı izlemeye başlar. Hakan Baydar bu aralarda ciddi bir rakibi olan Tezcan Holding ile beraber bir enerji ihalesi için kapışacaklardır. Ancak özel hayatının hareketli olmasından dolayı ekip için düşünemeyeceği bir koz oluşturmuştur. Bir taraftan Hiko'nun ani bir şekilde mahalleye dönüş yapan aşık olduğu kadın Nergis'ten köşe bucak kaçarken, Tahir sevdasını açıklamak için bir sınavdan geçecek, Veli Dayıoğlu'da Selen'i elde etmek için çabalarken Kerem'e hayatı zindan etmeyi sürdürecektir. Bir tarafta gerçek bir taraftada sanal bir operasyona giren ekibi her zaman olduğu gibi yine macera dolu komik ve aynı zamanda zorlu bir macera beklemektedir.
Etiketler: Klavye Delikanlıları 2.Bölüm izle, Klavye Delikanlıları 2.Bölüm tek parça izle, Klavye Delikanlıları 2.Bölüm hd izle, Klavye Delikanlıları 10 ekim, Klavye Delikanlıları son bölüm izle
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap