• 1. Parça

Fazilet Hanım ve Kızları 17.Bölüm izle

Sinan ile Yağız'ın aralarındaki ilk sınav Hazan olurken, Hazan iki kardeşin yaşadıkları bu gerilimden haberi olmadan Kerime'nin sırrını bulmak istemektedir.

Özet: Sinan ile Yağız'ın aralarındaki ilk sınav Hazan olurken, Hazan iki kardeşin yaşadıkları bu gerilimden haberi olmadan Kerime'nin sırrını bulmak istemektedir. Gazete haberlerine odaklanmışken sırrın açığa çıkması pek mümkün gözükmemektedir. Cenazede hayatının şokunu yaşarak zor bela linç olmaktan kurtulan Ece farkında olmadan da olsa Egemen'lerde meydana gelecek bu fırtınayı başlatmış olur. Ece ile Yasin'den dolayı Hazım ile Selin'in yaşadıkları önemli yüzleşme, Yağız'ın babasıyla yeniden karşı karşıya gelmesine neden olur. Kerime'nin olmasıyla değişime uğrayan dengeler Fazilet'in yaptığı hesaplarıda değiştirirken Yağız kardeşi adına evdeki tüm herkesin etkilenmesine neden olacak bir harekette bulunur. Öbür taraftan Sinan ile Yağız'ın yaşadıkları gerilimden habersiz olan Hazan, Kerime konusunu neticelendirmek adına Yağız ile hareket eder. Başına gelenlerin acısını babası ile Ece'den alma konusunda kendisinden emin olan Selin, öc planını devreye sokarken Ece'de gücünü göstermek istediği düğün hazırlıklarıyla uğraşmaktadır. Fakat bu düğün kimsenin kolay kolay unutamayacağı trajik olayların yaşanmasına sahne olacaktır.
Etiketler: fazilet hanım ve kızları 17.bölüm izle, fazilet hanım dizisi 17.bölüm izle, fazilet hanım 17.bölüm tek parça izle, fazilet hanım ve kızları 17.bölüm hd izle, fazilet hanım ve kızları son bölüm izle
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap