• 1. Parça

Yeni Gelin 19.Bölüm izle

Gökhan'ın yaptığı kötü sürpriz sonucunda Afet ile Ayşe başı çekmek üzere konakta kimse memnun olmaz. Gökhan bu şakadan ötürü pişmanlık duyar fakat olan olmuştur artık.

Özet: Gökhan'ın yaptığı kötü sürpriz sonucunda Afet ile Ayşe başı çekmek üzere konakta kimse memnun olmaz. Gökhan bu şakadan ötürü pişmanlık duyar fakat olan olmuştur artık. Kalender, konaktaki bu kara bulutların dağılması adına oğulları ile gelinklerini alarak denize yüzmeye giderler. Fakat Hazar yine yapacağını yapar ve içeriye girer. Ancak birisi, hepsini beladan çekip alır. Bu kişi Kalender'e aklındakileri yeniden yazdıracak birisidir. Fakat herkes henüz tehlikeden habersizdir. Bozok ailesinin erkekleri içerden çıkar. Fakat jandarmalar yine kapıya gelmiştir. Bu defa yapılan ihbar baya ciddi ve Kalender ağa'nın çokta yutamayacağı türden bir durumdur. Hazar ile Bella tekrardan büyük bir sınav aşamasındadır.
Etiketler: Yeni Gelin 19.Bölüm izle, Yeni Gelin 19.Bölüm tek parça izle, Yeni Gelin 19.Bölüm hd izle, Yeni Gelin 7 ekim, Yeni Gelin son bölüm izle
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap