• 1. Parça

Kalbimdeki Deniz 39.Bölüm izle

Deniz ile Alihan içerde oldukları için büyük şok yaşamaktadır. Mirat ise aşık olduğu kadını kurtarmak adına girişimlere başlar. Olan bitenler umrunda olmadan terapiyi sürdüren Hülya, Ünal'a karşı birşeyler hissetmeye başlamıştır.

Özet: Deniz ile Alihan içerde oldukları için büyük şok yaşamaktadır. Mirat ise aşık olduğu kadını kurtarmak adına girişimlere başlar. Olan bitenler umrunda olmadan terapiyi sürdüren Hülya, Ünal'a karşı birşeyler hissetmeye başlamıştır. Annesinin ölüm kalım savaşı vermesinin babasını çok etkilediğini gören Mustafa büyük bir pişmanlık yaşarken Ece ise bu tartışmanın yaşanmasına sebep olduğunu düşünerek kendisini sorumlu görmektedir. Hülya'nın kendisi için kredi çekeceğini düşünen Alihan kızını sakinleştirirken işler düşündüğü gibi gitmemektedir. Geçirdikleri kötü günlerde komşularının kendilerine yaptığı destekler Ece'nin etkilenmesine neden olur. Yosef Figen'den Selma ve gebeliğini haber alır ve büyük şok yaşar. Zahide'nin hayatını kaybetmesi herkesin üzülmesine neden olurken Deniz'i içerden çıkarmak için çabalayan Mirat'ın girişimleri sonuçsuz kalır ve hiç kimsenin düşünemeyeceği bir karara varır.
Etiketler: Kalbimdeki Deniz 39.Bölüm izle, Kalbimdeki Deniz 39.Bölüm tek parça izle, Kalbimdeki Deniz 39.Bölüm hd izle, Kalbimdeki Deniz 7 ekim, Kalbimdeki Deniz son bölüm
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap