Yalaza 4.Bölüm izle

Taraklı'ya geri dönüş yapan Alev ile beraber eski eşi Kadir'de gelir. İbrahim ile ailesine tehditler savurur. Herkesin kendisinden dolayı kötü duruma düştüğünü gören Alev Taraklı'dan gitmek ister.

Özet: Taraklı'ya geri dönüş yapan Alev ile beraber eski eşi Kadir'de gelir. İbrahim ile ailesine tehditler savurur. Herkesin kendisinden dolayı kötü duruma düştüğünü gören Alev Taraklı'dan gitmek ister. Ancak İbrahim, ailesi ve Taraklı'dakiler Alev'e destek olacaktır. Kadir ancak bir şartla Alev'in peşinden ayrılacaktır. Kendisinden alınan paraları geri istemektedir. İbrahim bu para için kefil olur. Ancak Settar ile Santral'in bir yorganın içine sakladığı paralar ortada yoktur. Kendi çapında çalışan ve marangozluk yapan İbrahim için de bu para büyük bir paradır. Kadir'de zaten durumdan haberdar olduğu için para konusunu ortaya atmıştır. Kimsenin kolay kolay bu kadar büyük bir parayı çıkarıp veremeyeceğini bilmektedir. İbrahim ile ailesinin bu durumdan sıyrılabilmek için Settar ile Santral bir Yalaza yaparlar. Bu olaylar yaşanırken Taraklı'daki gölette saf altından yapılmış eski bir heykel olduğunu herkesin dilindedir. Kadir'de gözünü bu heykele diker.
Etiketler: Yalaza 4.Bölüm izle, Yalaza 4.Bölüm tek parça izle, Yalaza 4.bölüm hd izle, Yalaza 7 ekim, Yalaza son bölüm izle
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap