• 1. Parça
Bu icerik telif hakki sikayeti sebebiyle sitemizden kaldirilmistir. Diger iceriklerimize goz atabilirsiniz Anasayfa


Bizim Hikaye 4.Bölüm izle

Filiz tüm varıyla yoğuyla evdeki bir türlü ardı arkası gelmeyen problemlere çözüm bulmak için çabalarken Kiraz'ın çocuk alıkoymasıyla birlikte şaşkına döner.

Özet: Filiz tüm varıyla yoğuyla evdeki bir türlü ardı arkası gelmeyen problemlere çözüm bulmak için çabalarken Kiraz'ın çocuk alıkoymasıyla birlikte şaşkına döner. Barış her zaman olduğu gibi kafasını çalıştırarak Filiz'in yardımına koşar. Çocuğu zarar görmeden bir şekilde ailesine vermebilmek için düşünürken, bütün aile Kiraz'ın da zarar görmemesi ve aynı zamanda bu problem düzeltilmesi için Barış ile beraber düşünürler. Barış'ın hem aile için hem de Kiraz için bu denli uğraması sürerken bir taraftan da kendisi hakkında ki gizem artmaktadır. Bu çocuk kaçırılma olayı mahallede kargaşa yaşanmasına neden olur. Fikri ise bu konuyu kendisine çevirmek ister. Kendisine ulaşmak isteyen Haşim'den bu fırsatla sıyrılmaya çabalarken bir yandan da Şeyma'nın gözünde kendisinin yerine sağlama almak ister. Rahmet'in her geçen gün Müjde'ye karşı ilgisi artarken Hikmet ise her zaman Esra ile birlikte olup kendisini Asım'a karşı korumayı amaçlamaktadır. Neriman'ın yaptığı baskılara razı gelmeyen Tufan'da Tülay için plansız bir sürpriz düzenler fakat bu yapacağı sürpriz de yeni yalanlara yol açacaktır.
Etiketler: Bizim Hikaye 4.Bölüm izle, Bizim Hikaye 4.Bölüm tek parça izle, Bizim Hikaye 4.Bölüm hd izle, Bizim Hikaye 5 ekim, Bizim Hikaye son bölüm izle
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap