• 1. Parça

Seven Ne Yapmaz 5.Bölüm izle

Ozan, Nazlı'ya içindeki duyguları tam açıklayıp özür dilemek isteyecekken annesinden gelen kardeşinin kaçırılması haberiyle acilen kendisinin yanından gitmek mecburiyetinde kalır.

Özet: Ozan, Nazlı'ya içindeki duyguları tam açıklayıp özür dilemek isteyecekken annesinden gelen kardeşinin kaçırılması haberiyle acilen kendisinin yanından gitmek mecburiyetinde kalır. Ozan'ın yeniden kendisinden kaçtığını düşünen Nazlı çok kötü haldedir. Ozan ve Mehmet Aliye'ye giderler ve Zeynep'i kaçıranları bulmaya çalışırlar. Kaçıran kişiler 1 milyon lira istemektedir. Aliye destek amacıyla dostları olan emekli polis Tarık amcayı arar. Tarık'da Zeynep'in zarar görmemesi amacıyla istenilen parayı vermeleri gerektiğini söyler. Ozan'ın acilen istenen parayı bulması gerekmektedir. Bu yüzden Gizem'e telefon açar ancak Gizem cevap vermemektedir. Alternatif olarak Sema'yı arar. Fakat ondan parayı aldığı taktirde bundan sonrasında kendisinin her isteğine cevap vermesi gerektiğinin farkındadır. Bu olaylar yaşanırken Sema, hırsızlık yaptığına emin olduğu Recep'i içeri atma konusunda kendisinden emindir. Köşke giriş yapan Gizem ile Arzu olan bitenden haberdar olur. Zeynep'i fidyecilerin alıkoyması ve Recep'in polis sorgusunda olması bomba etkisi yaratır. Her ikisini birden bu durumdan kurtarmaları gerekmektedir. Heyecan dolu bir macera herkesi sarmıştır.
Etiketler: Seven Ne Yapmaz 5.Bölüm izle, Seven Ne Yapmaz 5.Bölüm tek parça izle, Seven Ne Yapmaz 5.bölüm hd izle, Seven Ne Yapmaz 4 ekim, Seven Ne Yapmaz son bölüm izle
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap