• 1. Parça

Yeni Gelin 18.Bölüm izle

Bozok ailesi sonunda hem özgürdürler hem de evlerine ve memleketlerine kavuşurlar. Ancak konak Kalender'in bıraktığı gibi kalmamıştır. Yokluğu fırsat bilen Müsellim, kendisine ağalık kurmuştur.

Özet: Bozok ailesi sonunda hem özgürdürler hem de evlerine ve memleketlerine kavuşurlar. Ancak konak Kalender'in bıraktığı gibi kalmamıştır. Yokluğu fırsat bilen Müsellim, kendisine ağalık kurmuştur. Bozok ailesi Kalender ağa'nın tekrar yönetimi almasıyla birlikte huzur gelecek diye düşünürken Baran ile Dilan konağa gelirler. Bir zaman kendileriyle kalacaktırlar. Ateş ile barutun yan yana olamayacağı için hem de Baran rahat durmayacağı için Şirin ile Ferhat kendisinden hakkını alır. Dilan'ın da sürekli fitne yapmasından dolayı konakta artık rahat bir huzur yoktur. Kalender, konakta tekrar düzeni sağlamak için çabalarken çok önemli bir etki yapacak haber gelir. Türkmen için bir Arap Şeyhi görücü olacaktır. Konaktakiler bu durum için alarm verirler ve hazırlıklar başlar. Kalender, şeyh karşısında ezilmemek için herşeyi yapar. Ancak günün bitişinde Türkmen öncelikli olarak tüm Bozok ailesi hüsranla karşılaşır. Bütün hazırlıkların boşa yapıldığı gibi Türkmen'in de hayalleri suya düşmüştür. Konaktakiler bu durumun etkisinden kurtulamadan uzun zamandır görmeyi bekledikleri Gökhan'ı görürler. Ancak Gökhan'ın gelmesiyle beraber tüm aileyi kötü bir sürpriz beklemektedir.
Etiketler: Yeni Gelin 18.Bölüm izle, Yeni Gelin 18.Bölüm tek parça izle, Yeni Gelin 18.Bölüm hd izle, Yeni Gelin 30 eylül, Yeni Gelin son bölüm izle
Diğer Yorumlar (1)
hayrettin demiş ki;bu dizide oynamak çok istiyorum yüz ifadesi güzel boy 1.82 esmer 78 kilo
30.09.2017 - 22:01
1
Yorum Yap