• 1. Parça

Kalbimdeki Deniz 38.Bölüm izle

Kendisi için düzenlenen saldırıyı Alihan'ın planladığını haber alan Mirat kendisiyle yüzleşir. Planı düşündüğü gibi gitmeyen Alihan, plan değişikliğine giderek Deniz için güven duyulacak birisi olmak ister.

Özet: Kendisi için düzenlenen saldırıyı Alihan'ın planladığını haber alan Mirat kendisiyle yüzleşir. Planı düşündüğü gibi gitmeyen Alihan, plan değişikliğine giderek Deniz için güven duyulacak birisi olmak ister. Köşke gelenin Yosef olduğunu bilmeyen evdekiler endişeye kapılırken Fikriye'nin saçmalamasından dolayı az daha Diyarların konusunu açık edecek gibidir. Diyar'ın kapısında önemli tehlike abisi Şirzat ve kendisinin tükenmeyen oyunlarıdır. Babasını daha iyi tanıyabilmek adına kendisiyle beraber vakit geçirmek için bir çare bulan Yosef, Mirat'ın aklının karışmasına neden olur. Şebnem Artun'un yardımlarıyla öc almak için planlarına başlarken bir taraftan da Ünal'ı Hülya'yı yıkmak adına hayatına girmesine neden olur. Alihan Ece'nin Mustafa ile beraber düzenlediği planlarla kızını etki altına almak istemektedir. Zahide'nin Ece ile kötü bir niyet olmadan yaptığı görüşme hiç ummadık sonuçlar doğururken Deniz ile Alihan'ın yaşadıkları herkesin şok olmasına neden olur.
Etiketler: Kalbimdeki Deniz 38.Bölüm izle, Kalbimdeki Deniz 38.Bölüm tek parça izle, Kalbimdeki Deniz 38.Bölüm hd izle, Kalbimdeki Deniz 30 eylül, Kalbimdeki Deniz son bölüm
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap