Yalaza 3.Bölüm izle

Taraklı kasabasına bomba gibi bir giriş yapan Alev, beraberinde belayı da sürüklemiğştir. Kasabanın yalazacası Settar Baba ile Santral yaptıkları planla belayı gönderseler bile Alev kasabada oldukça belalar eksik olmayacaktır.

Özet: Taraklı kasabasına bomba gibi bir giriş yapan Alev, beraberinde belayı da sürüklemiğştir. Kasabanın yalazacası Settar Baba ile Santral yaptıkları planla belayı gönderseler bile Alev kasabada oldukça belalar eksik olmayacaktır. Kasabadakiler İbrahim'i uzun zamandır seven Nalan'ın desteğiyle Alev'i göndermeye başarabilecekler midir ? Alev, kötü adamlara veren Alev bu hareketinden dolayı pişmanlık yaşayacak mıdır ? Oral, İsmail ile Fatih'in kızlarına göz diktiğini öğrenen İbrahim, kendisine nasıl bir ders verecektir ? Uzun zaman önce kaybettiği Alev'in geri gelmesiyle birlikte mutluluk duyan İbrahim kasabaya gelen bir kişinin Alev'in eşi olduğunu söylemesiyle beraber girdiği şoktan çıkabilecek midir ? Acaba İbrahim'in kızları Nalan-Alev ve babaları arasında gidip gelirken tercihini kimden yana kullanacaktır ?
Etiketler: Yalaza 3.Bölüm izle, Yalaza 3.Bölüm tek parça izle, Yalaza 3.bölüm hd izle, Yalaza 30 eylül, Yalaza son bölüm izle
Diğer Yorumlar (1)
nrdhn demiş ki;Cok sevdim bu diziyi lol insallah final yapmazlar
04.10.2017 - 18:56
1
Yorum Yap