• 1. Parça

Kanatsız Kuşlar 15.Bölüm izle

Mert'in kaçırılması olayında Emre'nin de işin içinde olduğunu haber alan Muzaffer tüm çocukların hemen evden gönderilmesini kararına varır.

Özet: Mert'in kaçırılması olayında Emre'nin de işin içinde olduğunu haber alan Muzaffer tüm çocukların hemen evden gönderilmesini kararına varır. Bu konunun açıklanmasınıda Nefise'ye verir. Çocuklara kendisinin yüz verdiğine inanmaktadır. Nefise, Emre'yi şikayet etmemek karşılığında evlatlarını villadan göndermek ile yüzleşir. Bu önemli karara varmak herkesin ayrı bir tarafa doğru yol almasına neden olurken Muzaffer verdiği sözü yerine getirmez. Öbür taraftan Emre'nin Muzaffer'in gerçek evladı olduğunu konusu, Nefise'nin çelişki içinde kalmasına neden olmaktadır. Emre'nin kurtulabilmesi adına tek yol Mert'in konuşmasından geçer. Fakat olayın hala şokunu üstünden atamayan Mert sessiz kalır. Kardeşinin hapishaneye gitmemesi için çabalayan Zeynep, bir kez daha Onur'un yardımına kalır. Onur'un da abisini razı etmesi imkansız yakın bir durumdur.
Etiketler: Kanatsız Kuşlar 15.Bölüm izle, Kanatsız Kuşlar 15.Bölüm tek parça izle, Kanatsız Kuşlar 15.Bölüm hd izle, Kanatsız Kuşlar 28 eylül, Kanatsız Kuşlar son bölüm izle
En Popüler Yorumlar (1)
Nil iski demiş ki;Bu kadarda sacma bir dizi olurmu arkadas, annesi cocuklarini inkar ediyor
29.09.2017 - 00:52
Diğer Yorumlar (1)
Nil iski demiş ki;Bu kadarda sacma bir dizi olurmu arkadas, annesi cocuklarini inkar ediyor
29.09.2017 - 00:52
1
Yorum Yap