• 1. Parça

Kalbimdeki Deniz 37.Bölüm izle

Mirat'a yaptığı saldırı sonucundan herkesin tepkisini çeken Alihan, Deniz'den temelli olmamak adına planını değiştirerek özür diler.

Özet: Mirat'a yaptığı saldırı sonucundan herkesin tepkisini çeken Alihan, Deniz'den temelli olmamak adına planını değiştirerek özür diler. Fakat Mirat karşısında ezikliğin acısını almak adına hain bir tuzak kuracağı plana imza atar. Fikriye'yi kaybetme korkusu yaşayan Turgut beklenmedik bir harekette bulunurken, Şebnem ise Hülya'dan öcünü almak adına Artun ile beraber hareket etmeye karar verecektir. Bu sırada Diyar ile Serdem'in kapılarında ki tehlike her geçen gün biraz daha yaklaşmaktadır. Mustafa her tarafta gördüğü Yosef ile Alihan'ın samimi olmasına sinir olur. Ece kendisini sakinleştirmek adına babasıyla görüştürür ancak olaylar Mustafa'nın düşündüğü gibi ilerlemez. Mirat'ı daha yakından tanıyabilmek adına Ece ile muhabbetini arttıran Yosef'de tehlikeli bir harekette bulunur.
Etiketler: Kalbimdeki Deniz 37.Bölüm izle, Kalbimdeki Deniz 37.Bölüm tek parça izle, Kalbimdeki Deniz 37.Bölüm hd izle, Kalbimdeki Deniz 23 eylül, Kalbimdeki Deniz son bölüm
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap