• 1. Parça

Kanatsız Kuşlar 14.Bölüm izle

Mert'in kaçırılmasından sonra Muzaffer kelimenin tam anlamıyla çıldırmıştır. Kaçıranların kimliğine dair kafasında şüphe dolu düşünceler vardır.

Özet: Mert'in kaçırılmasından sonra Muzaffer kelimenin tam anlamıyla çıldırmıştır. Kaçıranların kimliğine dair kafasında şüphe dolu düşünceler vardır. Emre'de bir taraftan bulunduğu duruma üzüntü duyarken bir taraftan da olaylarla hiç ilgisi olmayan suçsuz bir çocuğun sıkıntıya düşmesine sebebiyet verdiği için pişmanlık yaşamaktadır. Mert'in daha fazla zarara uğramaması adına herşeyi dener. Kendi hayatını tehlikeye atma pahasına... Nefise, daha Muzaffer'den sakladığı önemli sırrını söyleyemeden karşısında bir gerçekle yüzleşmek zorunda kalır. Nefise adına işler değişik bir boyuta doğru ilerlemektedir. Her geçen gün daha da sevgi beslediği eşine karşı ne yapacağını bilemez bir haldedir. Muzaffer'de olan bitenlerden sonra uzun zaman önce geçirdiği travmanın acısını tekrardan duymaktadır. Onur ve Zeynep, olan biten herşeye ve herkese karşın sevdalarını yaşamayı sürdürmektedir. Zeynep ise teslim bayrağını çekmiş gibi görünmektedir. Herkesten uzaklarda yanlız yaşadıkları bir gün ve günün ardından gecesinde yaşayacaklarını bile akıl etmezler.
Etiketler: Kanatsız Kuşlar 14.Bölüm izle, Kanatsız Kuşlar 14.Bölüm tek parça izle, Kanatsız Kuşlar 14.Bölüm hd izle, Kanatsız Kuşlar 21 eylül, Kanatsız Kuşlar son bölüm izle
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap