• 1. Parça

Seven Ne Yapmaz 3.Bölüm izle

Nazlı, Ozan'ın karşısına şirket ve köşkün yeni sahibi olarak çıkmıştır. Arzu'nun destekleriyle beraber öc almak için harekete geçmiştir. Ozan şaşkınlığını gizlemeyese de Nazlı olmadığına inanmak zorunda kalır.

Özet: Nazlı, Ozan'ın karşısına şirket ve köşkün yeni sahibi olarak çıkmıştır. Arzu'nun destekleriyle beraber öc almak için harekete geçmiştir. Ozan şaşkınlığını gizlemeyese de Nazlı olmadığına inanmak zorunda kalır. Köşke giren Gizem, Ekinsoyların ve çalışanların kalması için izin verir ancak bir şartı vardır Ozan'ın müştemilatta yaşaması. Gizem ile Arzu'nun hayatına girmesi Ozan adına zor bir dönemin başlamasına neden olmuştur. Annesininde söylemleriyle beraber kaybettiklerini geri almak adına Gizem'in kalbini çalarak bir evlilik yapması gerekmektedir. Ancak kimse bilmemektedir ki Ozan ile Nazlı evlidir. Boşanmak istediği Nazlı, razı gelmesi için Ozan'dan bir isteği vardır. Özel olarak dizayn edilen yüzüğünü kendisine geri vermesi. Ancak Ozan yüzüğü bulamaz. Nazlı için gönlünde büyük bir aşk taşıyan Recep ise her yerde Nazlı'yı aramaktadır fakat bulamaz. Nihayetinde kendisinin İstanbul'da olduğunu haber alır ve kendisine ulaşmak için yollara düşer. İşler içinden çıkılmaz bir hal alırken Ozan'ın Gizem'in kalbine girebilmek için tüm çabaları sonuç vermemekte ve her durumda Ozan daha da kötü bir duruma düşmektedir. Bu durumu gören Aliye, Gizem için bir parti düzenlemek ister. Hem Gizem'in kalbine girmek hem de yüzüğü bulmak zorunda kalan Ozan, Serkan ile Mehmet'in yardımlarıyla çalışmaya başlar. Ancak Ozan'a platonik aşk besleyen Sema ise bir plan yapmıştır. Bu düzenlenen parti herkes adına bir çok sürprize gebedir.
Etiketler: Seven Ne Yapmaz 3.Bölüm izle, Seven Ne Yapmaz 3.Bölüm tek parça izle, Seven Ne Yapmaz hd izle, Seven Ne Yapmaz 20 eylül, Seven Ne Yapmaz son bölüm izle
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap