• 1. Parça

Türk Malı 7.Bölüm izle

Zengin amca oğlu Eymen'in sosyetik sitesinde yaşamaktan artık çok sıkılan Erman Kuzu, sitenin tam karşısındaki mahalleyi keşfeder.

Özet: Zengin amca oğlu Eymen'in sosyetik sitesinde yaşamaktan artık çok sıkılan Erman Kuzu, sitenin tam karşısındaki mahalleyi keşfeder. Burası, sosyetik site hayatının zıttı olacak bir şekilde, hala komşuluk ilişkilerinin çok sıcak olduğu, bakkalıyla, manavıyla, kasabıyla, köy meydanındaki kahvehanesi ile tipik bir eski İstanbul mahallesidir. Ancak bu mahalle Bakiye adına sırlarla dolu bir yerdir; çünkü Bakiye bu mahallede doğup büyümüştür ve hayatının en büyük aşk ihanetini de bu mahallede yaşamıştır. Dizimizin yeni karakterlerinden olan Korkut (Ayhan Taş) mahallenin üç kağıtçı, dalavereci ve hayatı yalan emlakçısıdır. Korkut, uzun yıllar önce Bakiye'yi nikahtan iki gün önce terkedip, gidip Bakiye'nin amcasının kızıyla evlenmiştir. İşte bu yüzden Bakiye, Korkut'dan nefret etmektedir ve sırf Korkut'un yüzünü görmemek için yıllardır bu mahalleye uğramamıştır. Ama Erman mahalleyi keşfedip, orda vakit geçirmeye başlayınca; Bakiye de, mecburen Korkut'la karşılaşmak zorunda kalır ve unuttuğu eski kötü anılarını ve çektiği büyük ihanet acılarını tekrar hatırlar. Korkut, Bakiye'yi yeniden mahallede gördüğü için çok mutludur. Bakiye'nin yanında gördüğü Erman'ı, mafyanın uzun zamandır aradığı Eymen Kuzu zanneder. Birileri Eymen'in yerini ihbar edene büyük ödül verecektir. Korkut, Erman'a bir oyun oynar ve o'nu bayıltıp, başına bir çuval geçirerek, Eymen'in peşindeki adamlara teslim eder. Gerçek ortaya çıkıp da, aslında yanlış adamı kaçırdığını öğrendiğinde işler iyice karışır ve en önemlisi Korkut'un ardık Erman Kuzu adında bir düşmanı vardır. Dizimizin diğer yeni karakterleri Mübarek(Hamdi Alkan) ve ailesi de, Bahattin ve Şaduman'ın Bodrum'a taşınmalarından sonra boşalan eve taşınıp, Kuzular'a komşu olurlar. Mübarek, aslen Antakya asıllı, ailesine çok düşkün, çok muhafazakar bir adamdır. Güzel kızı uzun yıllar Amerika'da okumuştur ve artık Türkiye'ye babasının dizinin dibine dönmüştür. Mübarek'in en büyük kabusu, güzel kızı Zeyno'un artık evlenme çağına gelmiş olmasıdır. Mübarek, en az 4-5 sene kızını kimselere vermeyip, şirkette yanına başkan yardımcısı yapmayı planlamaktadır. Ama Zeyno'nun da bu konuda bazı sırları vardır. Çünkü Zeyno, Amerika'dayken babasından habersiz bir evlilik yapmıştır ve Türkiye'ye dönünce de bunu babasından gizlemeye devam eder. Çünkü önce, kocasını babasının gözüne sokup o'nu sevmesini sağlamak zorundadır.
Etiketler: Türk Malı 7.Bölüm izle, Türk Malı 7.Bölüm tek parça izle, Türk Malı 7.Bölüm hd izle, Türk Malı 20 eylül, Türk Malı son bölüm izle
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap