• 1. Parça

Kırgın Çiçekler 89.Bölüm izle

Yurdu yakan Banu'nun bu hareketinin ardından, Meral tüm bu olan olaylardan ötürü kendisini suçlu görmektedir. Herkes olan bitenlerin şokuyla birlikte hayatlarını sürdürmeye çalışmaktadır.

Özet: Yurdu yakan Banu'nun bu hareketinin ardından, Meral tüm bu olan olaylardan ötürü kendisini suçlu görmektedir. Herkes olan bitenlerin şokuyla birlikte hayatlarını sürdürmeye çalışmaktadır. Songül, geçimlerini sağlayabilmek için bir tekstil firmasına işe girerken, Güney üniversitede ilk günlerinin heyecanı içerisindedir. Feride, genç bir polis olan Ali ile tanışır ve çocuk şube bölümü için kendisine danışmanlık görevi verilir. Sadri, Meral'i bir DNA testine sokmak için hazırlıklarını bitirmiştir. Meral tüm gerçeklerin aydınlanacağını düşünerek büyük korku içerisine girerken, Zehra durumu lehlerine çevirebikmek adına kurnazca bir plan düzenler.
Etiketler: Kırgın Çiçekler 89.Bölüm izle, Kırgın Çiçekler 89.Bölüm tek parça izle, Kırgın Çiçekler 89.Bölüm hd izle, Kırgın Çiçekler 18 eylül, Kırgın Çiçekler son bölüm izle
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap