• 1. Parça

Kalp Atışı 10.Bölüm izle

Eylül önemli bir tehlikenin eşiğindedir. Olanlardan dolayı kendisini sorumlu tutan bir kişi, kucağında son nefesini vermek üzere olan ve kurtulmak isteyen polis memuru.

Özet: Eylül önemli bir tehlikenin eşiğindedir. Olanlardan dolayı kendisini sorumlu tutan bir kişi, kucağında son nefesini vermek üzere olan ve kurtulmak isteyen polis memuru. Acilde ölümün kıyısında olan Bahar, kendisini kurtarmak adına herşeyi göze alan Ali Asaf, acıdan dolayı kötü halde olan Fatih... Özel harekat polislerinin kontrolüne giren, kapılardan çıkışın olmadığı, heryeri sarılmış bir hastane. Eylül ninesi Gülayşe'nin adalet bulması için mücadele verirken, farkında olmadan daha da önemli bir mücadelenin içine doğru yol almıştır. Bu defa karşı karşıya kaldığı düşman ise tehlikelerle doludur. Tüm herkesin heyecan içinde olduğu, tehlikenin sürekli arttığı bu ortamda herkes için olaylar çok farklı ve eskisi gibi olmayacaktır.
Etiketler: Kalp Atışı 10.Bölüm izle, Kalp Atışı 10.Bölüm tek parça izle, Kalp Atışı 10.Bölüm hd izle, Kalp Atışı 8 eylül, Kalp Atışı son bölüm izle
Diğer Yorumlar (3)
hahhha demiş ki;Bahar cikinca bu dizi izlenmez butun heyecan ondaydi
10.09.2017 - 23:33
Rahmi demiş ki;bu polis amirimidir komutanımıdır çokmu aradınız bu rol için
10.09.2017 - 23:14
Serap74 demiş ki;Super bir dizi gökhan alkan müthissin
09.09.2017 - 22:26
1
Yorum Yap