• 1. Parça

Şevkat Yerimdar 15.Bölüm izle

Seval'in gelişi için bir parti yapan mahalle sakinleri bu sürpriz gecede şarkıcı olarak Koray Avcı ile Hüseyin Turan ile anlaşır. Mahallede sanki bir şenlik yaşanmaktadır.

Özet: Seval'in gelişi için bir parti yapan mahalle sakinleri bu sürpriz gecede şarkıcı olarak Koray Avcı ile Hüseyin Turan ile anlaşır. Mahallede sanki bir şenlik yaşanmaktadır. Esin ile Şevkat'in arasını bozmak için çalışmalar yapan Seval planlarını uygulamaya başlar. Bozkır'ın türkü barının açılış gecesine çağrılmayan Seval, bu durumu lehine kullanarak sitemlerde bulunur ve kendisi için bir parti düzenlenmesini ister. Mahalle sakinleri ise Seval'in isteğini geri çevirmez ve parti düzenlerler. Partiye son anda Esin gelir ve orada Şevkat ile Seval'in dans ettiklerini görür. Bora, mahallede bir bina alır ve mahalleli için korku yaratmak adına yıkım yaptırır. Bora ile Şevkat restleşirler. Şevkat ne olursa olsun bu yıkıma karşı çıkacaktır. Bora'da başladığı işi devam ettirme konusunda kendisinden emindir. Cuma ise şifali taşlara kafayı sarmıştır. Onlardan gelir elde etme çabasındadır. Fakat işler düşündüğü gibi gitmeyecektir.
Etiketler: Şevkat Yerimdar 15.Bölüm izle, Şevkat Yerimdar 15.Bölüm tek parça izle, Şevkat Yerimdar 15.Bölüm hd izle, Şevkat Yerimdar 7 eylül, Şevkat Yerimdar son bölüm izle
En Popüler Yorumlar (2)
lilay demiş ki;seval olmasa dizi daha güzel olacak
09.09.2017 - 15:57
sfsdfsdfs demiş ki;Allah razı olsun sayende 10. bölümden üstünü izledim kardeşim.
10.09.2017 - 12:15
Diğer Yorumlar (2)
sfsdfsdfs demiş ki;Allah razı olsun sayende 10. bölümden üstünü izledim kardeşim.
10.09.2017 - 12:15
lilay demiş ki;seval olmasa dizi daha güzel olacak
09.09.2017 - 15:57
1
Yorum Yap