• 1. Parça

Şevkat Yerimdar 12.Bölüm izle

Esin ile Şevkat birbirlerine karşı aşk duygusu beslediklerinin farkına varırlar ancak bu durumu birbirlerine söyleyemezler. Esin kendisinin hislerinden emin olma çabasındadır.

Özet: Esin ile Şevkat birbirlerine karşı aşk duygusu beslediklerinin farkına varırlar ancak bu durumu birbirlerine söyleyemezler. Esin kendisinin hislerinden emin olma çabasındadır. Şevkat'te annesinin öleceği zaman kendisine verdiği sözü yerine getiremeycek olmasından dolayı huzursuzdur. Bu sırada Cevdet ile Marika, ikilinin birbirlerine bebekken beşik kertmesi yapıldığını söylemek isterler. Ancak olaylar öyle bir noktaya gelir ki kendileri açıklama yapamadan Şevkat mahalleyi terk etmeyi düşünmektedir. Ankara'ya kendisini davet eden amcasına gidecektir. Esin kendisine hissettiklerinin bir karşılığı olmadığını zannederken, mahalledeki mal varlığını üstüne geçirmek için çabalayan Bora planlarında sona yaklaşmıştır. Esin için bir evlilik teklifi yapar. Esin'in ise düşüncesinde ve aklında Şevkat'ten başka birisi yoktur. Fakat kendisi son derece kırılmıştır ve üzgündür.
Etiketler: Şevkat Yerimdar 12.Bölüm izle, Şevkat Yerimdar 12.Bölüm tek parça izle, Şevkat Yerimdar 12.Bölüm hd izle, Şevkat Yerimdar 11 ağustos, Şevkat Yerimdar son bölüm izle
En Popüler Yorumlar (1)
Faruk Yavuz demiş ki;Tek part ve reklamsız bir tek burda bulabildim. Teşekkürler ddizi .
12.08.2017 - 03:06
Diğer Yorumlar (2)
Burak demiş ki;Kaç tane site gezdim hepsinde reklamlı tek parça reklamsızı veren tek site
29.08.2017 - 13:29
Faruk Yavuz demiş ki;Tek part ve reklamsız bir tek burda bulabildim. Teşekkürler ddizi .
12.08.2017 - 03:06
1
Yorum Yap