Bu Sayılmaz 1.Bölüm izle

Sayılmaz ailesi adına bugün önemli bir an yaşanacak. Akşam olduğunda, ailedeki kızlardan olan Biricik'i istemek için misafirler gelecek.

Özet: Sayılmaz ailesi adına bugün önemli bir an yaşanacak. Akşam olduğunda, ailedeki kızlardan olan Biricik'i istemek için misafirler gelecek. Melek, ailesinden bir kardeşi evlenecek diye mutluluk içerisinde. Kendisi tüm herşeyin güzel geçmesi adına herşeyi yapmaya hazır. Ancak elinden gelmeyecek 2 durum var. Türkücü abisi olan Armağan ile şaşkın birisi olan Cansın. Bu akşam, iki kardeşinide mümkün olduğunca saklaması gerek. Bunun sebebide, damat atay Çırağan'ın durumu çok iyi olan bir aileden olması. Bu misafirlerin ailelerini beğenmesini sağlamak zorunda. Gümbür Türkü Bar'da ise durumlar karman çorman. Cengiz faturaları ve maaşları ödeyemez durumda. Bir taraftan Azimet, Cengiz'in üstünde baskısını oluşturmuş durumda. Cengiz'in çok acil bir şekilde hit bir şarkı bulması ve parayı bulması gerek. Arama çabası içinde olan Cengiz küçük Semiha ile karşılaşıyor. Semiha, tüylere ürperti verecek şarkılarıyla Gümbür Türkü Bar'da zorla şarkı söylemek için kendisini kabul ettiriyor. Zorla yapılan bu anlaşma ise Semiha ile Armağan'ın rastlaşmasına ve aralarında platonik bir aşkın yaşanmasına neden oluyor. Melek, kardeşinin isteme merasiminin sorunsuz geçmesi adına herşeyi denerken tam aksine Cengiz ile Armağan ise meşhur olabilmek adına herşeyi deneyecek. Biricik'in isteme gününde, Küçük Semiha'nın platonik sevdası, Armağan'ın meşhur olmak için çabaları derken acaba işler nerelere gidecek.
Etiketler: Bu Sayılmaz 1.Bölüm izle, Bu Sayılmaz 1.Bölüm tek parça izle, Bu Sayılmaz 1.Bölüm hd izle, Bu Sayılmaz 9 ağustos izle, Bu Sayılmaz son bölüm izle
En Popüler Yorumlar (1)
ece demiş ki;Berbat bir dizi.Yakinda kalkar yayindan.Emeklerinize yazik.
21.08.2017 - 15:00
Diğer Yorumlar (2)
ece demiş ki;Berbat bir dizi.Yakinda kalkar yayindan.Emeklerinize yazik.
21.08.2017 - 15:00
edis demiş ki;tiyatro tadında bi dizi olmuş sırf binnur kaya olduğu için izledim hayırlı olsun...
10.08.2017 - 19:11
1
Yorum Yap