• 1. Parça

Kalp Atışı 6.Bölüm izle

Ali Asaf'ın beklenmedik teklifi esanasında gelen bir telefondan dolayı Eylül sarsıntı yaşar. Kendisini arayan Serdar'ı aradığında ise durumlar karman çorman olmuştur.

Özet: Ali Asaf'ın beklenmedik teklifi esanasında gelen bir telefondan dolayı Eylül sarsıntı yaşar. Kendisini arayan Serdar'ı aradığında ise durumlar karman çorman olmuştur. Eylül telefondaki bu esrarengizliği çözmek isterken, geçmişi hakkında önemli bir sırrı da Oğuz'a anlatır. Eylül gittikten sonra, kafenin çevresinde meydana gelen kazaya ilk olarak Ali Asaf koşar. Mutlu bir ailenin bir anda geldikleri bu durum, bir anne adına alması zor bir karara varmayı zorunlu kılacaktır. Süleyman ile Sinan'ın, Eylül'ün meydana getirdiği tehlikelerden dolayı kendisinden kurtulma çabaları, bundan sonrasında Ziyanur ile restleşme yaşamalarına neden olur. Mehmet'in iyi bir insan olmak için değişikliğe uğramak istemesi Eylül'ün sevinmesine neden olurken Ali Asaf ise bu durumdan tedirginlik duyar. Ali Asaf, Eylül ile konuşarak büyükannesinin ölümündeki sır perdesini aralamsı için yardımcı olmak isterken, büyük bir kaza meydana gelir. Eylül tekrardann çok sevdiği bir kişiyi kaybetme korkusu yaşamaktadır.
Etiketler: Kalp Atışı 6.Bölüm izle, Kalp Atışı 6.Bölüm tek parça izle, Kalp Atışı 6.Bölüm hd izle, Kalp Atışı 4 ağustos, Kalp Atışı son bölüm izle
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap