• 1. Parça

Dolunay 5.Bölüm izle

Ferit ile Nazlı ikilisi her geçen gün birbirleriyle daha fazla görüşmeye başlarlar. Paylaşılanlar artınca kendilerine olan ilgilerie giderek artmaktadır.

Özet: Ferit ile Nazlı ikilisi her geçen gün birbirleriyle daha fazla görüşmeye başlarlar. Paylaşılanlar artınca kendilerine olan ilgilerie giderek artmaktadır. Ferit Bulut'u Demet ile Hakan'dan kurtarmak için uğraş verdikçe Demet Ferit'in zor duruma düşmesine neden olur. Ferit resimleri mahkemeye verenlerin ortaya çıkması için teknolojik gelişmelerden faydalanmak ister. Bu durum Asuman'ın iyiden iyiye köşeye skışmasına neden olur. Nazlı ise bu durumdan ötürü zor duruma düşecektir. Deniz ile olan dostluğunu sürdüren Alya kendisinin Nazlı'ya karşı hissettikleri karşısında susmaktadır. Fatoş'un amacı engine doğruları anlatmaktır ancak uygun zamanı bir türlü bulamaz. Alya ile Fatoş'un yeni dostluklar kendilerini hiç ummadıkları bir sürpriz ile karşı karşıya bırakacaktır.
Etiketler: Dolunay 5.Bölüm izle, Dolunay 5.Bölüm tek parça izle, Dolunay 5.Bölüm hd izle, Dolunay 1 Ağustos , Dolunay son bölüm izle
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap