• 1. Parça

Dolunay 3.Bölüm izle

Zeynep ile Demir'in kaybından dolayı tüm aile derinden etkilenmiştir. nazlı ile Ferit, Bulut'un iyi olması adına beraber hareket etmeye karar verirler.

Özet: Zeynep ile Demir'in kaybından dolayı tüm aile derinden etkilenmiştir. nazlı ile Ferit, Bulut'un iyi olması adına beraber hareket etmeye karar verirler. Ancak dolunayın olduğu o gecenin ardından hiç birşey eskisi gibi olmayacaktır. Öbür taraftan Nazlı, Deniz'in hayata tutunmasını sağlarken aynı zamanda kendisine doğru çektiğinide bilmemektedir. Hakan kurduğu gizli planlarını uygulamak için en doğru zamanın gelmesini beklemektedir. Demet'in Ferit'e karşı hissettiği nefret Hakan'ın bir yandan kıskançlık duymasını bir yandan da planları için kendisine yardım etmesine neden olur. Fatoş, Engin için doğru ve dürüst davranmak için çabaladıkça işler içinden çıkılmaz bir hale doğru gider. Alya hiç düşünemediği bir biçimde bir anda Nazlı ile Fatoş'un hayatlarına girmiş olarak kendisini bulacaktır. Asuman'ın sorumsuz davranışından ötürü Nazlı bir hayli zor duruma düşecektir.
Etiketler: Dolunay 3.Bölüm izle, Dolunay 3.Bölüm tek parça izle, Dolunay 3.Bölüm hd izle, Dolunay 18 temmuz, Dolunay son bölüm izle
En Popüler Yorumlar (1)
ayla demiş ki;dizi superdi/ama ates boceyi dizisi ile ayni rejissor cekmis sanki
23.07.2017 - 19:13
Diğer Yorumlar (1)
ayla demiş ki;dizi superdi/ama ates boceyi dizisi ile ayni rejissor cekmis sanki
23.07.2017 - 19:13
1
Yorum Yap