Deli Gönül 2.Bölüm izle

Bir taraftan yeni geldiği okuldaki öğrencilerine alışmak için çabalayan Kadir bir taraftan da kızından olmamak adına bir çare bulmak ister. Ancak hiç ummadığı taraftan gördüğü ihanet ile Kadir zor duruma düşecektir.

Özet: Bir taraftan yeni geldiği okuldaki öğrencilerine alışmak için çabalayan Kadir bir taraftan da kızından olmamak adına bir çare bulmak ister. Ancak hiç ummadığı taraftan gördüğü ihanet ile Kadir zor duruma düşecektir. Ve yardım elide yine beklemediği bir taraftan gelecektir. Fatmanur sevdasının peşindeyken en büyük destek olarak düşündüğü Ahmet, aslında beklemediği bir şekilde kendisine mani olacaktır. Bu durumdan haberi olmayan Fatmanur önemli yüzleşmeler yaşayacak ve gerçekleri görecektir. Öbür tarafta Ahmet, Fatmanur'dan olacağını görerek elindeki bulunan son kozu sürecektir. Türkan'ın, Kadir için hisleri her geçen gün hayranlık ve aşka doğru giderken, bu olay alacağı kararlarıda etkileyecektir. Ablasında olan değişimleri gören Şafak sinirlenerek bu sinirlerine karşı Kadir'i alarak birşeyler yapmak isteyecektir. Sınıftaki erkek öğrenciler Şafak'ın liderliğinde yeni gelen Rezzan'a karşı bir şaka düzenleyerek kendisini zor duruma sokmak isterken şakaları hiç beklenmedik sonuçlar doğuracaktır. Bu durum Şafak ile yakın dostu olan Alp ile arasındakş muhabbeti bozacak ve Alp vicdanı ile arasında kalacaktır. Kadir ile Fatmanur'un aşkları bir kez daha Hayri'nin planları ile sınavdan geçerken, varacakları kararlar kaderlerini etkileyecek türden olacaktır.
Etiketler: Deli Gönül 2.Bölüm izle, Deli Gönül 2.Bölüm tek parça izle, Deli Gönül 2.Bölüm hd izle, Deli Gönül 11 temmuz, Deli Gönül son bölüm izle
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap