• 1. Parça

Seni Kimler Aldı 10.Bölüm Final izle

Cahide'nin, Eylül'e karşı yaptıklarını haber alan Aynur çok sinirlenir. Kendisinden hesap sormak adına yüzleşir fakat Cahide'nin kızları için söyledikleri Aynur'un kafasında şüpheler duymasına neden olur.

Özet: Cahide'nin, Eylül'e karşı yaptıklarını haber alan Aynur çok sinirlenir. Kendisinden hesap sormak adına yüzleşir fakat Cahide'nin kızları için söyledikleri Aynur'un kafasında şüpheler duymasına neden olur. Ceren'de Aynur'un sinirinin Zehra'ya yönelmesini sağlayacak bir plana imza atar. Ceren anne ile kızının arasının bozulmasını başarabilecek midir ? Volkan'ın Barış'ın yaşadıkları bir alakası olduğunu fark eden Talat ile Suat kendisinin konuşmasını sağlayarak Ceren'in Endam'ı gizlediği eve gelmeyi başarırlar. Baya bir zamandır felçli olan Endam'ın söyleyecekleri Suat'ın elinde beklemediği bir koz olmasını sağlar. Suat'ın Ceren ile olan mücadelesinde bu koz oyunun sonlandırmak için yeterli olabilecek midir ? Ceren, Endam'ın hastaneye gitmesinden dolayı sinirlidir ve tüm nefretini Metin'e kusar. Bu durumdan sonra Metin, Suat'a olan biten herşeyi söylemek için karar kılar. Sonucunda Ceren çaresiz kalacak ve sırları açık olacak mıdır ? Barış ile Zehra kavuşması gerçekleşebilecek midir ?
Etiketler: Seni Kimler Aldı 10.Bölüm HD izle, Seni Kimler Aldı 10.Bölüm HD tek parça izle, Seni Kimler Aldı final izle, Seni Kimler Aldı 9 Temmuz, Seni Kimler Aldı son Bölüm HD izle
En Popüler Yorumlar (1)
Senarist demiş ki;Cok ama cok berbat bir senaryo. En iyi oyuncu bile bu senaryoyla figüran gibi algilanir.
10.07.2017 - 22:33
Diğer Yorumlar (1)
Senarist demiş ki;Cok ama cok berbat bir senaryo. En iyi oyuncu bile bu senaryoyla figüran gibi algilanir.
10.07.2017 - 22:33
1
Yorum Yap