Türk Malı 6.Bölüm Sezon Finali izle

Evdeki çamaşır makinesi arıza yapınca Erman servisi çağırmak yerine bu işi kendisi yapmayı tercih eder. Fakat tamir ettiği sırada kafası sıkışınca başına komik işler geliyor.

Özet: Evdeki çamaşır makinesi arıza yapınca Erman servisi çağırmak yerine bu işi kendisi yapmayı tercih eder. Fakat tamir ettiği sırada kafası sıkışınca başına komik işler geliyor. Erman'ın kafası makineden çıktığında da tamamen değişik bir insan olarak karşımıza çıkıyor. Bu değişen Erman, ilk başta herkesin hoşuna giden bir tip olsa bile sonrasında eski Erman'a bolca ihtiyaç hali beliriyor. Bakiye ile çocuklar Erman'ın tekrar eski haline kavuşabilmesi için herşeyi yapıyorlar. Bahattin ile Şaduman cephesinde ise kovalamaca devam ediyor. Valeri'nin çalışma izninin kısa bir zaman sonra biteceğini gören Bahattin uzatmak için bir evlilik düzenliyor. Bu evlilikte Rıfkı ile arasında birşeyler olabileceği gördükten sonra da planı ters tepmiş gibi görünüyor. Öteki çift Onur ile Deren cephesinde ise Erman ile Bakiye'yi tekrar arasını yapmak için çalışmalar başlıyor. Fakat bunu yapalım derken kendi evlilkleri tehlikeye giriyor.
Etiketler: Türk Malı 6.Bölüm izle, Türk Malı 6.Bölüm tek parça izle, Türk Malı sezon finali izle, Türk Malı 9 temmuz, Türk Malı son bölüm izle
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap