• 1. Parça

Şevkat Yerimdar 6.Bölüm izle

İsmail adına kız isteyen Şevkat'in giriştiği bu macera Cuma'dan sebep kötü biter. Bozkır ile Gülperi bu sebepten dolayı tartışma yaşarlar. Gülperi eşini evden gönderir. Şevkat acil olarak Bozkır'ı kendi evine alır ve misafir eder.

Özet: İsmail adına kız isteyen Şevkat'in giriştiği bu macera Cuma'dan sebep kötü biter. Bozkır ile Gülperi bu sebepten dolayı tartışma yaşarlar. Gülperi eşini evden gönderir. Şevkat acil olarak Bozkır'ı kendi evine alır ve misafir eder. Ancak pişmanlık yaşayacaktır. Bozkır ile Gülperi ayrılma konusunda karar kılarlar, olan bitenlerden dolayı Şevkat sorumlu görülür. Hem ikilinin arasınnı düzeltmek hem de Bozkır'ı yanından göndermek için çabalamaktadır. Mahalledeki esnaf ise Cuma'ya şaka yaparak kendisine bir ceza verir. Esin ile Şevkat'in tutuşmuş oldukları iddiada devam etmektedir. Esin bacağı sakatmış gibi davranarak hem kendisine istediğini yaptırır hem de kendisini naza çeker. Esin ile yeniden arasını düzeltmek isteyen Bora ise bir yol bulur. Ardından Esin'in gözleri önünde Şevkat'in kötü duruma düşmesini sağamak için bir plan yapar. Ancak Şevkat'in de kendisi için hazırladığı bir planı vardır.
Etiketler: Şevkat Yerimdar 6.Bölüm izle, Şevkat Yerimdar 6.Bölüm tek parça izle, Şevkat Yerimdar 6.Bölüm hd izle, Şevkat Yerimdar 30 haziran, Şevkat Yerimdar son bölüm izle
Diğer Yorumlar (0)
Bu dizi icin yorum yapılmamış. Hemen alttaki formu doldur ve ilk yorumu sen gönder!
Yorum Yap